Nasza grupa

Serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową. Jesteśmy wesołą grupą i studiujemy dziennikarstwo. W zasadzie ta strona powstała jakiś czas temu, jako projekt na potrzeby zaliczenia przedmiotu. Mieliśmy za zadanie grupowo stworzyć makietę magazynu na dowolny temat. Nas akurat fascynują oczywiście oprócz dziennikarstwa podróże, a te dwa tematy można swobodnie połączyć.

Postanowiliśmy wymienić się naszymi doświadczeniami z wojaży, jedyny warunek był taki, że miały być to miejsca zlokalizowane na mapie naszego kraju. Każdy z nas przecież wyjeżdża i zwiedził jakiś kawałek Polski. Szybko okazało się, że naszych podróżniczych wspomnień jest bardzo dużo. Dlatego oprócz zaliczenia przedmiotu postanowiliśmy stworzyć stronę, na której każdy z nas od czasu do czasu będzie publikował posty dotyczące ciekawych miejsc w ojczyźnie. Czasami organizujemy wspólne wypady. Niewinny projekt sprawił, że stworzyliśmy dobrze dogadująca się grupę przyjaciół.

Zachęcamy Was do odwiedzania naszego internetowego magazynu. Oczywiście za pośrednictwem komentarzy, możecie podzielić się z nami waszymi doświadczeniami. Polska to wspaniały kraj, pełen pięknych miejsc, w które każdy chociaż raz powinien zawitać.

Leave a Reply